...::: Svet masáži v Bratislave :::...

 

Milí priatelia, klienti. Už onedlho pre Vás otvárame salón plný harmónie, relaxu a energie. Môžete si vychutnať čajík, alebo kávu v príjemnom prostredí, vône, aromatických esencií a sviečok a vyskúšať rôzne druhu masáži. Nechajte sa prekvapiť :) Veríme že sa Vám bude u nás páčiť. Moje pôsobenie bude na Bajkalskej 9/b veža č.I - Bratislava. Teším sa na spoločné stretnutie s Vami a prajem Vám krásny deň s anjelmi, posielam vám veľa lásky a svetla do vášho života. S pozdravom Ján Majvitor.

::: TAJOMSTVÁ AJURVÉDY :::

Pripravil som pre Vás, zaujímavý článok o Ajurvéde. Prajem príjemné čítanie a zároveň nádherný deň.

S láskou Ján Majvitor (portál svet masáži)


Pripravil som pre Vás novú kategóriu, MANDALY.

Verím, že si každý príde na svoje, nájde to čo hľadal a pocíti zázraky a harmóniu ktoré mandaly prinášajú.

   Predstavujem Vám, nové logo portálu Svet masáži... :) dúfam, že sa páči :)

   S láskou Ján Majvitor

 

    Nový banner portálu Svet masáže... :)

V prípade vzájomnej reklamy na vašich stránkach, ma kontaktujte prostredníctvom e-mailu, alebo telefonicky.S láskou Ján Majvitor

   Pravidlá masáže od portálu Svet masáži

 

 Veselé Vianoce a Šťastný nový rok. 

 V novom roku Vás čaká veľa zmien na tejto stránke. Už sa teším. Krásne sviatky milí čitatelia. 

S láskou Ján Majvitor

 Stránka Svet masáži, už aj na Facebooku!

Pridajte sa aj vy a tvorme spolu veľkú rodinu. I like :)

****OZNAM****

Milí návštevníci, ako ste si mohli všimnúť, stránku dávam postupne doporiadku. Pripravujem nové veci a rubriky. Ešte chvíľka strpenia a naplno sa Vám budem venovať. Ďakujem 

Vitajte milí návštevníci

V prvom rade sa ospravedlňujem za neskoré aktualizovanie stránky, ale vzľadom nato, že som v maturitnom ročníku, čakajú ma čoskoro maturity. Verím že ich zvládnem, avšak po maturitách, sa celá stránka bude prerábať. Máte sa načo tešiť. Už sa na Vás teším... :)

S pozdravom Ján Majvitor masér, reflexný terapeut

Čínsky pentagram v RT

V priebehu vyšetrenia sa objavia súvislosti, ktoré sú zdrojom inšpirácie pre ďalšiu liečbu. Dodržujeme zásadu že vždy aj v ťažkých, tak aj v ľahkých prípadoch je jasné, vždy otestujeme všetky reflexné plôšky v diagnostickom formulári. Len dlhodobým tréningom, či vyplnením diagnostického formulára u každého klienta sa získava vzhľad do zákonitosti, ktorými sa riadi ľudský organizmus.  Viac sa dočítaš tu

 Rozbehnutie stránky >   

Úplná rekonštrukcia a aktualizácia stránky bude prebiehať od 15.Septembra 2009. Za porozumenie a trpezlivosť Vám vopred Ďakujem :)

 Termoterapia

Pripravil som pre Vás procedúru Termoterapiu. Obsahuje podrobné informácie o procedúre, termoregulácií a pod... Nechajte sa prekvapiť po stiahnutí súboru. :::Termoterapia nie je dokončená, bude poplnená a uverejnená na stránke takouto formou. Termoterapia.pdf (87,4 kB)

 Reflexná terapia v MI !novinka!

Máte zablokovanú chrbticu? bolí Vás krk? máte zdravotné problémy, ktoré neviete odstrániť a trápia Vás?Príďte ku mne a urobím Vám kompletnú diagnostiku chodidla, pomocou reflexných bodov na chodidle, a odstránim vaše zdravotné problémy. Na vašom chodidle je vyše 50 bodov reflexnej terapie, pomocou ktorej vám dokážem odblokovať daní problém, ktorý vás už dlhé roky trápi.

Bolí vás krk? máte migrény? Stačí prísť a vaša bolesť Vás ihneď prejde. Máte problémy so životosprávou? nevadí ja vám poradím, ako tomu predchádzať.

Reflexnou terapiou sa ublížiť nedá.

REFLEXNÚ TERAPIU PRAKTIZUJEM IBA V MICHALOVCIACH. PRE VIAC INFORMÁCIÍ O TERAPII, ALEBO OBJEDNANÍ NA TERAPIU MI NAPÍŠTE NA  jan.maser@yahoo.com

Manuálna lymfodrenáž

Navštívte novú stránku Manuálnej lymfodrenáže, na ktorej nájdete podrobné informácie o aplikácií a vykonávaní procedúry manuálnej lymfodrenáže, veci na stiahnutie a veľa iných.


Reklama stránky

Pre prezentáciu stránky na vašom webe mi napíšte TU a rád vám pošlem banner stránky Svet masáže. Veľký banner si stiahnete o dva články vyššie.

 

Share |